Pavol Croft - historik na cestách

Pavol vlezie do každej hrobky, aj keď je tam zákaz vstupu. Nebudeme definovať, kde všade sa to stalo, neradi by sme vyvolali medzinárodný konflikt. Má rád neandertálcov, partičku križiakov, v ktorej sú Róbert II. z Normandie, Štefan III. z Blois a Róbert II. Flámsky, svoj klobúk a zbierku akčných figúrok. Nemá rád slimákov, Petra Pustovníka a konšpirácie o praveku.

Irina Croft - vševidiace oko

Irina sa snaží zakazovať Paľovi liezť do hrobiek, ale keď sa to nepodarí, vytiahne kameru a natočí to. Len občas z nej vidíte kúsok prsta, ktorý nechtiac vošiel do širokouhlého záberu, ale je prítomná na všetkých "croftovačkách". Okrem toho pracuje ako marketingový auditor a CMO značky Thésaurí Temporum. Má rada pohodlnú obuv a keď je zákaz vstupu sprevádzaný aj zamknutými dverami. Nemá rada sladké jedlo ako hlavný chod a nepohodlné ponožky.

Divožienka Kikuška - koordinátorka croftovačiek

Okrem koordinovania Croft tímu a dohliadania na to, aby sa čo najviac ľudí dozvedelo o každom Paľovom dobrodružstve, pracuje Kika na PR oddelení  fakulty UK a šermuje v skupine Milites Nobiles. Má rada bláznivé etno tance so zatvorenými očami, keď môže vyplieskať chlapov mečom na buhurtoch a svoju kobylku Leušku. Nemá rada štipľavé jedlo, nedochvíľnosť a pavúky, keďže ju nutia vrieskať.

Kuko - Grammar Inkvizítor

Pokiaľ je v texte chyba, znamená to, že sme ho neukázali Kukovi. Okrem cepovania ostatných členov tímu a posmievania sa ich chabým gramatickým znalostiam, Kuko pracuje na veľmi ITčkárskej pozícii, ktorej nikto z nás nerozumie, a vedie skupinu historického šermu Argyll. My vlastne nevieme, čo má Kuko rád. Isté je jedno, že nie je rasista, keďže nemá rád všetkých rovnakým dielom.

Hľadáme stážistov pre tím Pavla Crofta!

Chceš objavovať zaujímavosti z histórie?
Zaujíma ťa zákulisie sociálnych sietí a tvorby videí?
Chceš byť súčasťou tímu Pavla Crofta a spoznať ho osobne?